مقالات

 
آنچه در این مقاله میخوانید
  تسمه بسته بندی چیست و چه کاربردی دارد؟

  تسمه بسته بندی چیست و چه کاربردی دارد؟

  تسمه بسته بندی به مانند کمربندی محکم به دور اجناسی که قرار است بسته بندی شوند قرار می گیرد. امروز در دنا پک می خواهیم کاربرد این تسمه های بسته بندی را به اتفاق یکدیگر بررسی کنیم.

  تسمه بسته بندی انواع مختلفی دارد که پر کاربردترین آن تسمه پلاستیک می باشد که به pp معروف است. تسمه بسته بندی با بست تسمه به محکم بودن بسته بندی کمک می کند. به طور گسترده ای در صنعت خدمات، صنایع غذایی، صنعت بسته بندی، صنعت نجاری، صنعت مبلمان و غیره کارآیی زیادی را به همراه دارد. تسمه بسته بندی قابل اجرا در دستگاه های مختلف بسته بندی، مانند دستگاه بسته بندی نیمه اتوماتیک، دستگاه اتوماتیک می باشد. تسمه های موجود در دنا پک با کیفیت عالی و کششی قوی در صنعت های مختلف به کار رفته است، تسمه بسته بندی نظر به سلیقه مشتری در رنگهای مختلفی طراحی شده است.

  عوامل مهم در صنایع بسته بندی کدام اند؟


  استحکام، پیاده‌سازی آسان و سریع و هزینه مناسب از عوامل مهم در صنایع بسته‌بندی به حساب می آیند. با توجه به فاکتورهای نامبرده شده، بسته‌بندی باتسمه‌های پلاستیکی طیف وسیعی از کالا‌ها در ابعاد و اجناس مختلف را شامل می‌گردد. دناپک آمادگی خود را جهت همکاری با سازمان های بزرگ دولتی و خصوصی ماننند بانک‌ها، چاپخانه‌ها، صحافی‌ها، کاشی و سرامیک، ادارات خدمات پستی و… اعلام می دارد.
  علاوه بر تنوع دستگاه‌های بسته‌بندی در گروه‌های مختلف پرتابل(دستی)، نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک، شرکت توزیع و فروش محصولات برند Transpack تایوان نیز می‌باشد. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر پس از بازدید از صفحات سایت می‌توانید از طریق شماره های اعلام شده با ما در تماس باشید.

  دیدگاه‌ها
  نام
  ایمیل
  نظر

  برندهای محصولات دناپک

  شرکت دناپک

  افتخار همکاری و شراکت با بهترین شرکت ها را دارد

  مقالات مرتبط